Her Bahçeye Bir Havuz!

Hakkımızda

20 YILDIR

Yenilikçi ve Doğa Dostu Çözümlerle Yanınızdayız!

Havuz imalat sektöründeki 20 yılı aşan deneyimimizi şimdi Renolit’in 75 yılı aşan yenilikçi ve üstün Alman kalitesiyle birleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

%100 müşteri memnuniyeti ve tüm ihtiyaçlara yaratıcı çözümler ürettiğimiz sektörümüzde benzersiz projeler üretirken yüksek kaliteyi doğru fiyatlar ve sürdürülebilirlik ilkesiyle müşterilerimize sunmayı esas edindik. Bu doğrultuda genç ve dinamik yüzümüzle “Her Bahçeye Bir Havuz” mottosuyla eğlenceyi ve mutluluğu her eve ulaştırmayı amaç edindik.

 

Özel ve hazır havuz üretimi başta olmak üzere montaj, inşaat, satış sonrası servis ve yedek parça güvencesi ile müşterilerimizin her aşamada yanındayız. Bu sayede yürüttüğümüz toptan kaliteli anlayışıyla 10 yıllık garanti sürecini tüm teslimlerimizle standart olarak sunmayı ilke edindik.

 

Dünyamıza ve çevremize duyduğumuz saygı çerçevesinde ürettiğimiz ürünlerle doğayı ve sizleri korunmak birincil önceliğimiz.

 

Firmamız, tüm havuz, sauna, jakuzi, vb. sektörü firmalarının uygulama standartlarını sağlayan ve denetleyen Ulusal Havuz Enstitüsü Derneğinin (UHE) sertifikasını kurulduğu günden buyana alarak kalite anlayışı tescilledi. Ayrıca ISO 9001 – 2008 kalite yönetim sertifikası, ISO 14001 çevre yönetim sertifikası, CE belgesi, OHSAS 18001 – 2007 iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TS EN ISO 10002 – 2004 kalite yönetimi – müşteri memnuniyeti sertifikaları ile kalite tescilimiz güçlendi.

 

Kullandığımız havuz filtrasyon sistemlerinde TSE 11899, UHE ve DIN 13661 Standartlarında ekipmanlar kullanmayı ‘‘Tam Hijyen Yüzme Havuzları’’ adı altında ilke edindik.

Nasıl Çalışıyoruz?

Her Zaman Yanınızdayız

01

Sizi Dinliyoruz

Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirliyor ve size uygun çözümler sunuyoruz.

02

İmalat

Kendi atölyemizde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri üstün Alman kalitesiyle üretiyoruz.

03

Montaj

Havuzunuzu belirlenen sürede istediğiniz alana montajını gerçekleştirerek teslim ediyoruz.

Daha Fazlası Burada

Katalog

Tüm ürünlerimizi incelemek için hemen kataloğumuzu indirin.

Katalog

Hızlı Teslimat

Sadece 10 gün içinde havuzunuz üretilir ve adresinize teslim edilir.

10 Yıl Garanti

Havuzunuzun keyfini uzun yıllar güven içinde sürdürürsünüz.

Hızlı Montaj

Seçtiğiniz havuzunuzun kurulumu 3 gün içinde gerçekleştirilir.

Ekonomik

Üstün kaliteye sahip ürünlerinize %30'a varan tasarruflarla sahip olursunuz.

Hazır havuz sistemlerimizle sadece 7 günde havuzunuz hazır!