Her Bahçeye Bir Havuz!

Sıkça Sorulan Sorular

Havuzlarla ilgili aklınıza takılan bir çok soru olduğunu biliyoruz ve bu sorulardan en çok karşılaştıklarımıza bu bölümden yanıt vermek istiyoruz.

Sizin de hayalinizdeki havuz fabrikamızda sizi bekliyor olabilir. Aklınızda çok daha fazla soru varsa hemen iletişime geçmeye ne dersiniz? Aklınızdaki tüm soruları memnuniyetle cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hazır Havuz Nedir?

Betonarme havuzlara göre, inşaat ve ekonomik açıdan avantaj sağlayan modern havuz yapılarıdır. Bu havuz çeşidinde havuz kendi fabrikamızda istediğiniz ölçülerde üretilir ve montajı yapılacak alana hazır bir şekilde sevkedilir.

Liner Kaplama Nedir?

Havuzlarımızda kullandığımız ve seramik kaplamanın en iyi alternatifi olan elastik yapısıyla deprem vb. sarsıntılarda çatlamayı engelleyen havuz içi kaplama malzemeleridir. Sunduğumuz özel tasarımlarla şık bir görünüm sunarken yapısı sayesinde zemine tam yapışarak %100 sızdırmazlık sağlar.

Yapı Denetim İznine İhtiyaç Var Mıdır?

Havuzunun montajının gerçekleştirileceği bölgeye göre kurallar değişiklik göstersede genel olarak havuz için herhangi bir izne ihtiyaç yoktur.

Havuzların Su Tüketimine Etkisi Nasıldır?

Havuzunuzu yılda bir kez doldurmak yeterlidir. Sunduğumuz ekipman ve temizlik ürünleri sayesinde yılda bir kez doldurduğunuz havuzunuzu uzun bir süre steril bir şekilde kullanabilirsiniz.

Havuzunuz Gerekli Durumlarda Taşınabilir Mi?

Evet! Prefabrik yapısı sayesinde havuzunuz gerekli gördüğünüz durumlarda istediğiniz alana taşınabilir.

Bakımları Zahmetli midir?

Kesinlikle hayır. Sunduğumuz ürün yelpazesi ve özel çözümlerimiz sayesinde havuzunuzu temizlemek en fazla 1 saat sürecektir. Filtre ürünlerimiz sayesinde ise havuzunuz genel olarak steril kalmaktadır.

Geniş Bir Alan Gerekli Midir?

Hayır. Özel ürünlerimiz sayesinde 30 m2’nin altında onlarca farklı ürün seçeneği sunmaktayız. Sizin de bahçenize uygun havuzu üretmek bizimle çok kolaydır.

Çocuklar İçin Tehlikeli Midir?

Gerekli güvenlik önemlerini aldığınız sürece bir havuz asla tehlikeli değildir. Bunun yanı sıra dalgasız yapısı sayesinde havuzlar çocukların yüzmeyi öğrenmeleri ve yüzmeleri için en güvenli alanlardır.

KATALOĞUMUZU İNCELE

Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için kataloğumuzu indirebilirsiniz.

İNDİR

Bahçendeki Keyif İçin Hemen İletişime Geç

Hemen iletişim bilgilerini bırak bahçendeki havuz keyfine avantajlı fırsatlarla hemen ulaşma fırsatı yakala.

    Aklınıza takılan diğer sorular için sizi bekliyoruz.